Chci novou práci

Délka: Individuální
Cena: 4550 Kč
Hodnocení:
5/5

Chci novou práci

Při hledání nové práce hraje důležitou roli umět PRODAT to, co umíte.  Z pozice té druhé strany a to HR, kterou s vášní dělám již 14 let, při náborech rozhoduje mnoho věcí, se kterými Vám ráda pomohu.

Balíček nekouskuji, má práce je i má vizitka. Pokud si mám stát za tím, že Vám pomohu získat vysněnou práci, pak je potřeba do toho jít se vším všudy… Je to jako kdybyste si na společenskou událost koupili krásné šaty nebo oblek a vzali si k tomu staré boty.

 

Zaměření

Jak zbytečně netlačit na novou práci
100%
Jak si stát za svým
100%
Jak pracovat sám se sebou a svojí sebehodnotou
100%

Co si odnesete?

 • vyšperkované CV a LinkedIn profil
 • vyšší šance na to se prosadit a najít si novou práci
 • jakým zbytečným chybám se vyhnout při hledání práce
 • stanovíte si jasné akční kroky, které vám pomohou zazářit 
 • a mnohé další

Reference

Jsem velice ráda, že mi paní Minaříková pomohla s úpravou mého životopisu, a za její ochotu prokonzultovat online formou možnosti a úskalí chování při pohovorech. Stejně tak mi pomohl celkový balíček nástrojů, jak při této události postupovat, na co si dát pozor, a co lze vylepšit. Díky nabytým znalostem, které se mi budou hodit i do budoucna jsem uspěla u pohovoru, a teď se těším na to, co mi nová práce přinese.
Tatiana

Poptejte nás  Platba kartou online

  Bezpečná platba kartou bez čekaní a odkudkoliv. Toto řešení je jedno s nejrychlejších a také nejbezpečnějších na trhu, proto se není čeho bát.

  Garance spokojenosti

  Přemýšlíte, zda je koučink pro vás to pravé? Vyzkoušejte a uvidíte. V případě, že během 30ti minut nebudete s koučováním spokojeni, můžete koučink předčasně ukončit a vrátíme vám peníze.

  Do 24 hodin

  Po uhrazení platby vás bude kouč kontaktovat do 24 hodin a domluví si s vámi termín koučinku, který vám bude vyhovovat.

  HLEDÁTE SVÉHO KOUČE A NE A NE HO NAJÍT?

  Rádi vám s výběrem pomůžeme!

  Vyplňte váš e-mail a my se s vámi spojíme. Zdarma Vám vybereme kouče, který bude odpovídat vašim požadavkům ohledně tématu, časového rozvržení a dalších parametrů.