Simona Marčíková

FIREMNÍ KOUČINK | VZTAHY | KARIÉRA
Certifikace:
Brain-based Coaching (dle ICF)
Životní priority:
Rodina | Životní smysl | Life-balance
Jazyk:
Čeština | Angličtina
Místo působení:
Jižní Čechy, online
Cena:
1900 Kč / sezení
Cena za firemní koučink:
dle rozsahu zakázky
Kouč

"Co jde a nejde, to je jen v nás samých a je na nás, kam chceme posouvat svoje hranice."

Profesně jsem se zabývala mnohými oblastmi. Nejdřív to byla kantořina, pak jsem překládala a tlumočila z angličtiny a pak jsem se dostala do personalistiky. Prošla jsem několik výrobních společností, různých velikostí i zcela odlišného firemního prostředí. Postupně jsem docházela ke zjištění, že největší uspokojení mi přináší pomáhat lidem kolem mě růst – profesně i osobnostně.  Koučovací výcvik byl pak přirozeným krokem mého dalšího vývoje. Věděla jsem, že to je přesně ta cesta, kterou chci jít dál. A nemýlila jsem se. V koučování jsem se skutečně našla. Když vidím své klienty na jejich cestě k vysněnému cíli, nabíjí mě to obrovskou energií a radostí. Sleduji jejich proměnu, jejich nalezení vnitřní spokojenosti, nalezení sebe samých. A u toho všeho mohu být s nimi. 

Při své práci s lidmi čerpám a využívám poznatky z neurovědy. Vedle důvěry a lidskosti je můj vztah s klientem založen na empatii, humoru, klidu a nadhledu. 

S mými klienty společně procházíme dlouhou cestu, která nás vzájemně obohacuje a posouvá.  A i já se na této cestě neustále vzdělávám, zkvalitňuji své dovednosti a kultivuji své schopnosti.

Zaměření

VNÍMÁNÍ A UVĚDOMĚNÍ
100%
KARIÉRA A OSOBNÍ RŮST
100%
KOMUNIKACE JAKO ZÁKLAD VŠEHO
100%

Vzdělání a certifikace

  • 2021 Basic Brain-based Coaching (Neuroleadership, certifikováno ICF)
  • 2022 Advanced Brain-based Coaching (Neuroleadership, certifikováno ICF)
  • 2022 Coach Business Program (Neuroleadership, certifikováno ICF)
  • 2010 Koučink pro manažery
  • 1992 – 1997 Pedagogická fakulta UJEP v Ústí nad Labem (jednooborové magisterské studium AJ + základy psychologie, pedagogika)

Reference

Platba kartou online

Bezpečná platba kartou bez čekaní a odkudkoliv. Toto řešení je jedno s nejrychlejších a také nejbezpečnějších na trhu, proto se není čeho bát.

Garance spokojenosti

Přemýšlíte, zda je koučink pro vás to pravé? Vyzkoušejte a uvidíte. V případě, že během 30ti minut nebudete s koučováním spokojeni, můžete koučink předčasně ukončit a vrátíme vám peníze.

Do 24 hodin

Po uhrazení platby vás bude kouč kontaktovat do 24 hodin a domluví si s vámi termín koučinku, který vám bude vyhovovat.

HLEDÁTE SVÉHO KOUČE A NE A NE HO NAJÍT?

Rádi vám s výběrem pomůžeme!

Vyplňte váš e-mail a my se s vámi spojíme. Zdarma Vám vybereme kouče, který bude odpovídat vašim požadavkům ohledně tématu, časového rozvržení a dalších parametrů.