Lucie Kirchner

FIREMNÍ KOUČINK | OSOBNOSTNÍ HYPE | KARIÉRA
Certifikace:
kouč, MŠMT
Životní priority:
Upřímnost | Úcta | Autencitita
Jazyk:
Čeština | Slovenština
Místo působení:
Poděbrady, Středočeský kraj, Celá ČR
Cena:
1250 Kč / sezení
Kouč

"Posiluji priority a cíle v kariéře a podnikání pro osobní a pracovní růst."

Jsem kariérní koučka, mentorka, podnikatelka a maminka. Díky systematickému koučinku a mentoringu u mě najdete odpovědi na to, jak si ujasnit priority a cíle v práci a podnikání, jak na work-life balance v souladu s vašimi potřebami a hodnotovým žebříčkem nebo jak předejít syndromu vyhoření.

Mé hodnoty jsou mé priority, které se snažím uplatňovat jak v pracovním, tak osobním životem. Tvoří je upřímnost, úcta a autenticita, které jsou pro mě důležité uvnitř (sebehodnota), i navenek směrem k pomoci druhým lidem. Deset procent své pracovní doby vyčleňuji každoročně „pro Bono“ aktivitám, kdy spolupracuji s poděbradským centrem Calm2be nebo jsem mentorkou programu Rodičovství není brzda organizace M.arter.

Zaměření

Kariérní cíle
100%
Work-life balance a restart
100%
Jak předejít syndromu vyhoření
100%

Vzdělání a certifikace

  • Certifikovaná průvodkyně kalifornské metody Transformačního koučinku The Work od Byron Katie (2018)
  • Profesionální koučka Transformačního koučinku akreditovaného koučovacího výcviku MŠM
  • Univerzitní vzdělání, desítky kurzů zaměřených na osobní a kariérní rozvoj a komunikační dovednosti (např. vzdělávací a poradenská organizace EKS – držitel cen kariérového poradenství

Reference

Platba kartou online

Bezpečná platba kartou bez čekaní a odkudkoliv. Toto řešení je jedno s nejrychlejších a také nejbezpečnějších na trhu, proto se není čeho bát.

Garance spokojenosti

Přemýšlíte, zda je koučink pro vás to pravé? Vyzkoušejte a uvidíte. V případě, že během 30ti minut nebudete s koučováním spokojeni, můžete koučink předčasně ukončit a vrátíme vám peníze.

Do 24 hodin

Po uhrazení platby vás bude kouč kontaktovat do 24 hodin a domluví si s vámi termín koučinku, který vám bude vyhovovat.

HLEDÁTE SVÉHO KOUČE A NE A NE HO NAJÍT?

Rádi vám s výběrem pomůžeme!

Vyplňte váš e-mail a my se s vámi spojíme. Zdarma Vám vybereme kouče, který bude odpovídat vašim požadavkům ohledně tématu, časového rozvržení a dalších parametrů.