Irena Baše

VZTAHY | OSOBNOSTNÍ HYPE | SEBELÁSKA
Certifikace:
ICF/Professional Coaching - Axia Management Academy
Životní priority:
Rodina | Zdraví | Vnitřní spokojenost
Jazyk:
Čeština
Místo působení:
Praha a okolí
Cena:
2000 Kč / sezení
Kouč

"Jediná jistota v životě je změna."

Již více jak 5 let se zabývám osobním rozvojem, na tuto cestu mě přivedly vážné zdravotní problémy, které vyústily poté co jsem si uvědomila, že jsem dlouhodobě vnitřně nespokojená v osobním životě, resp. ve vztazích a poté v práci. To vše se projevilo na mém zdraví. Nejdříve mi trvalo si tuto skutečnost přiznat, ale jakmile jsem začala rozkrývat tuto potlačenou a nepřiznanou nerovnováhu, získala jsem zpět svoji sílu, důvěru v sama sebe a mé zdraví se začalo rapidně zlepšovat. Tím se prognózy lékařů nenaplnily a já si potvrdila, že vše je v naší moci cokoliv změnit. V tom mi velmi dopomohl právě koučink, rozkrýval otázky a záležitosti k vysněnému cíli. Blíže jsem se začala zabývat psychosomatikou a jejím dopadem na naše zdraví. Ve chvíli, co jsem svůj život vzala do svých rukou, začalo se vše obracet, tak jak jsem sama chtěla. Současně s tím se zaměřuji na téma manipulace ve vztazích, rozkrývaní emočních vzorců, nastavení si vlastních hranic. Otevírám v lidech jejich potenciál, pomáhám jim v realizaci jejich přání, tak aby byli ve svém životě skutečně spokojení, naplnění a nenechali se energeticky vyčerpávat.  

V pracovním životě jsem byla několik let ve vedoucí funkci, řídila několik desítek lidí, a i tady jsem si potvrdila, že práce s lidmi je jeden z nejdůležitějších procesů. Posouvat je dál a vyzdvihnout tak jejich potenciál. Umět naslouchat a být skutečný leader, nikoliv jen manažer.

Svůj volný čas trávím nejraději s rodinou, v přírodě, na dovolené u moře nebo na horách, dále se věnuji tanci – bachata, sportu – jóga/pilates/kruhový trénink, lyžování.

Zaměření

Sebedůvěra a sebehodnota
100%
Pracovní vztahy
100%
Manipulace
100%

Vzdělání a certifikace

  • Akreditovaný ICF vzdělávací program – certifikát Professional Coaching – Axia Management Academy
  • MBA vzdělávací program v oblasti profesionálního koučinku – Axia Management Academy – stále probíhá
  • Efektivní životní koučink – Axia Management Academy

Reference

Platba kartou online

Bezpečná platba kartou bez čekaní a odkudkoliv. Toto řešení je jedno s nejrychlejších a také nejbezpečnějších na trhu, proto se není čeho bát.

Garance spokojenosti

Přemýšlíte, zda je koučink pro vás to pravé? Vyzkoušejte a uvidíte. V případě, že během 30ti minut nebudete s koučováním spokojeni, můžete koučink předčasně ukončit a vrátíme vám peníze.

Do 24 hodin

Po uhrazení platby vás bude kouč kontaktovat do 24 hodin a domluví si s vámi termín koučinku, který vám bude vyhovovat.

HLEDÁTE SVÉHO KOUČE A NE A NE HO NAJÍT?

Rádi vám s výběrem pomůžeme!

Vyplňte váš e-mail a my se s vámi spojíme. Zdarma Vám vybereme kouče, který bude odpovídat vašim požadavkům ohledně tématu, časového rozvržení a dalších parametrů.